Rekrutacja 2024/2025
Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez gminę Szczytniki.

Ogłoszenie o rekrutacji

Uchwała Nr XLIV / 256 / 2018 Rady Gminy Szczytniki z dnia 08 marca 2018 roku w sprawie: określenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę Szczytniki, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Uchwała Nr XLIV / 257 / 2018 Rady Gminy Szczytniki z dnia 08 marca 2018 roku w sprawie: określenia kryteriów rekrutacji do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Szczytniki, które będą brane pod uwagę na etapie postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem publicznych szkół podstawowych, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia

Zarządzenie Nr 9/2024 Wójta Gminy Szczytniki z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie: terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę Szczytniki.